
171,11 €
Hay existencias
| Peso | 0,64 kg |
|---|---|
| Brand | Duramax® |
| Atributos | |
|---|---|
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 101.6 mm |
| Width | 104 mm |
| Height | 85.8 mm |
| Inlet Size | SAE-16 |
| Outlet Size | SAE-16 |
| Filter-to-Head Thread | 1 3/8-12 UN |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.5 bar |
| Series | HMK04 |
| Brand | Duramax® |