88,54 €
Hay existencias
| Peso | 0,67 kg |
|---|---|
| Brand | Duramax® |
| Atributos | |
|---|---|
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 98 mm |
| Height | 85.85 mm |
| Inlet Size | 3/4 BSP/G |
| Outlet Size | 3/4 BSP/G |
| Filter-to-Head Thread | 1 3/8-12 UN |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.7 bar |
| Series | HMK04 |
| Brand | Duramax® |