
67,36 €
Hay existencias
| Peso | 0,9299 kg |
|---|---|
| Brand | Duramax® |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 127 mm |
| Height | 96.27 mm |
| Inlet Size | SAE-20 |
| Outlet Size | SAE-20 |
| Filter-to-Head Thread | 1 3/4-12 UN |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.7 bar |
| Series | HMK05/25 |
| Brand | Duramax® |
| Price Type | H |