
87,19 €
Hay existencias
| Peso | 1,04 kg |
|---|---|
| Brand | Duramax® |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 127 mm |
| Height | 96.2 mm |
| Inlet Size | 1 5/8-12 UN |
| Outlet Size | 1 5/8-12 UN |
| Filter-to-Head Thread | 1 3/4-12 UN |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 3.5 bar |
| Series | HMK05 |
| Brand | Duramax® |