109,50 €
Hay existencias
HYDRAULIC FILTER ASSEMBLY
| Peso | 2,73 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Outlet Diameter | 40 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 109.6 mm |
| Thread Size | 1 1/4 BSP/G |
| Inlet Size | 1 1/4 BSP/G |
| Outlet Diameter | 40 mm |
| Overall Length | 314 mm |
| Media Type | Synthetic |