372,93 €
Hay existencias
| Peso | 1,862 kg |
|---|---|
| Style | Horizontal |
| Inlet Diameter | 102.36 MM |
| Outlet Diameter | 102.36 MM |
| Body Diameter Maximum | 139.7 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 215.9 mm |
| Inlet Diameter | 102.36 mm |
| Outlet Diameter | 102.36 mm |
| Body Diameter Maximum | 139.7 mm |
| Rated Flow LR | 2.8 m³/min |
| Rated Flow HR | 11.3 m³/min |
| Style | Horizontal |
| Price Type | H |