160,17 €
Hay existencias
| Peso | 2,33 kg |
|---|---|
| Family | FHG |
| Inlet Diameter | 51 MM |
| outlet-diameter | 51 |
| body-diameter-maximum | 133 |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 51 mm |
| Outlet Diameter | 51 mm |
| Body Diameter Maximum | 133 mm |
| Body Length | 318 mm |
| Overall Length | 360 mm |
| Rated Flow LR | 1.5 m³/min |
| Rated Flow MR | 2.3 m³/min |
| Rated Flow HR | 2.8 m³/min |
| Restriction LR | 9.81 mbar |
| Restriction MR | 19.61 mbar |
| Family | FHG |