1.252,71 €
Hay existencias
| Peso | 38 kg |
|---|---|
| Family | FTG |
| Inlet Diameter | 254 MM |
| Outlet Diameter | 254 MM |
| Body Diameter Maximum | 546 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 254 mm |
| Outlet Diameter | 254 mm |
| Body Diameter Maximum | 546 mm |
| Body Length | 613 mm |
| Overall Length | 703 mm |
| Rated Flow LR | 41 m³/min |
| Rated Flow MR | 48 m³/min |
| Rated Flow HR | 54.2 m³/min |
| Restriction LR | 14.91 mbar |
| Restriction MR | 19.91 mbar |
| Restriction HR | 24.91 mbar |
| Family | FTG |
| Price Type | H |