105,18 €
Hay existencias
| Peso | 1,95 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Inlet Diameter | 76 MM |
| outlet-diameter | 76 |
| body-diameter-maximum | 182 |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 76 mm |
| Outlet Diameter | 76 mm |
| Body Diameter Maximum | 182 mm |
| Body Length | 321.5 mm |
| Overall Length | 361.2 mm |
| Rated Flow LR | 3.4 m³/min |
| Rated Flow MR | 4.9 m³/min |
| Rated Flow HR | 6 m³/min |
| Restriction LR | 9.81 mbar |
| Restriction MR | 19.61 mbar |
| Restriction HR | 29.42 mbar |
| Style | Radialseal |
| Family | FPG |
| Brand | RadialSeal™ |