46,34 €
Hay existencias
| Peso | 0,7802 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Inlet Diameter | 44.4 MM |
| outlet-diameter | 44 |
| body-diameter-maximum | 121 |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 44.4 mm |
| Outlet Diameter | 44.4 mm |
| Body Diameter Maximum | 121.9 mm |
| Body Length | 137.92 mm |
| Overall Length | 240.5 mm |
| Rated Flow LR | 1.6 m³/min |
| Rated Flow MR | 1.8 m³/min |
| Rated Flow HR | 2 m³/min |
| Restriction LR | 14.91 mbar |
| Restriction MR | 19.91 mbar |
| Restriction HR | 24.91 mbar |
| Style | Radialseal |
| Family | FPG |
| Brand | RadialSeal™ |
| Price Type | H |