551,14 €
Hay existencias
| Peso | 27,5 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 203 mm |
| Outlet Diameter | 178 mm |
| Body Diameter Maximum | 457 mm |
| Body Length | 423 mm |
| Overall Length | 595 mm |
| Rated Flow LR | 23 m³/min |
| Rated Flow MR | 30.2 m³/min |
| Rated Flow HR | 37 m³/min |
| Restriction LR | 9.81 mbar |
| Restriction MR | 19.61 mbar |
| Restriction HR | 29.42 mbar |
| Style | Radialseal |
| Family | FRG |
| Brand | RadialSeal™ |