199,17 €
Hay existencias
| Peso | 6,305 kg |
|---|---|
| Family | FRG |
| Inlet Diameter | 114 MM |
| outlet-diameter | 101 |
| body-diameter-maximum | 259 |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 114 mm |
| Outlet Diameter | 101.5 mm |
| Body Diameter Maximum | 259 mm |
| Body Length | 358.5 mm |
| Overall Length | 482 mm |
| Rated Flow LR | 6.6 m³/min |
| Rated Flow MR | 10 m³/min |
| Rated Flow HR | 13 m³/min |
| Restriction LR | 9.81 mbar |
| Restriction MR | 19.61 mbar |
| Restriction HR | 29.42 mbar |
| Style | Radialseal |
| Family | FRG |