41,53 €
Hay existencias
| Peso | 1,686 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 154.5 mm |
| Inner Diameter | 88.5 mm |
| Length | 380.5 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | JCB 32903601 |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 3290360 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| 3290360 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| LEYLAND | 32903601 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| PERKINS | 32903601 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED |