29,26 €
Hay existencias
| Peso | 1,679 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 174 mm |
| Inner Diameter | 107.3 mm |
| Length | 406.4 mm |
| Minor OD | 16.76 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FHG |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | 35326230 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| ALLIS-CHALMERS | 70266787 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| ALLIS-CHALMERS | 70266787 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| JOHN DEERE | AZ20625 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| DEUTZ | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| AZ20625 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| PERKINS | 1042412M91 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| CATERPILLAR | 8U2601 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| CATERPILLAR | 8U2601 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | P181063 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | P181063 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| PERKINS | D46424300 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| PERKINS | D46424300 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | 0583135 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | 0583135 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | Q0250599 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | ARM120022 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | Q0250599 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| A117745 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| 691030 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| 691030 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| CUMMINS | 35326230 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| 2446R277S5 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| 2446R277S5 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| 901498003 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| 901498003 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED |
| Cookie | Duración | Descripción |
|---|---|---|
| _ga | 2 years | The _ga cookie, installed by Google Analytics, calculates visitor, session and campaign data and also keeps track of site usage for the site's analytics report. The cookie stores information anonymously and assigns a randomly generated number to recognize unique visitors. |
| _gat_gtag_UA_185656296_1 | 1 minute | Set by Google to distinguish users. |
| _gid | 1 day | Installed by Google Analytics, _gid cookie stores information on how visitors use a website, while also creating an analytics report of the website's performance. Some of the data that are collected include the number of visitors, their source, and the pages they visit anonymously. |
| Cookie | Duración | Descripción |
|---|---|---|
| electro_wc_recently_viewed | session | No description available. |