41,99 €
Hay existencias
| Peso | 1,818 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 154.7 mm |
| Inner Diameter | 88.4 mm |
| Length | 380.5 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 20301K1130 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| SAME | 242493104 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| SAME | 242491310 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| SAME | 242493104 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| PERKINS | 3310355M91 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| SAME | 72270879 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| SAME | 72270878 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| SAME | 72270879 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | NA | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| PERKINS | 3310355M91 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| KOMATSU | 20301K1130 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| NA | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| PERKINS | 1006845 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | 0831038 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | 0831038 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | 1789231 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | 1789231 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| CUMMINS | T1950555 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| T1950555 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| P1950555 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| CUMMINS | 1930765 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| DEUTZ | 1930765 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| NEW HOLLAND | 85824366 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED |