30,16 €
Hay existencias
| Peso | 0,777 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 104 mm |
| Inner Diameter | 62.9 mm |
| Length | 355.6 mm |
| Bolt Hole Diameter | 16.77 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FHG |
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | D460123 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| CUMMINS | D460123 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| VM MOTORI | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| LOMBARDINI | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| KUBOTA | 92397 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| KUBOTA | 092397 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| FORD | 092397 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| FORD | 221406 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| FORD | 221406 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | |
| 1401851 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| MG221406 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| 35291509 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| 35291509 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED | ||
| 92397 | AIR FILTER, PRIMARY FINNED |