37,88 €
Hay existencias
| Peso | 0,96 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| outlet-diameter | 63 |
| body-diameter-maximum | 215 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 63.5 mm |
| Body Diameter Maximum | 215.9 mm |
| Body Length | 101.6 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Rated Flow LR | 3.2 m³/min |
| Rated Flow MR | 4.1 m³/min |
| Rated Flow HR | 4.8 m³/min |
| Restriction LR | 10 mbar |
| Restriction MR | 14.91 mbar |
| Restriction HR | 19.91 mbar |
| Family | ECC |
| Primary Application | BRODERSON 60012047 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |