59,94 €
Hay existencias
| Peso | 1,6329 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| outlet-diameter | 76 |
| body-diameter-maximum | 222 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 76.2 mm |
| Body Diameter Maximum | 222 mm |
| Body Length | 215.9 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Rated Flow LR | 5 m³/min |
| Rated Flow MR | 7.1 m³/min |
| Rated Flow HR | 8.5 m³/min |
| Restriction LR | 10 mbar |
| Restriction MR | 14.91 mbar |
| Restriction HR | 19.91 mbar |
| Family | ECB |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |