42,52 €
Hay existencias
| Peso | 0,3969 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| outlet-diameter | 38 |
| body-diameter-maximum | 114 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 38 mm |
| Body Diameter Maximum | 114.3 mm |
| Body Length | 152.4 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Rated Flow LR | 1.4 m³/min |
| Rated Flow MR | 1.8 m³/min |
| Rated Flow HR | 2.1 m³/min |
| Restriction LR | 10 mbar |
| Restriction MR | 14.91 mbar |
| Restriction HR | 19.91 mbar |
| Family | ECD |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Brand | DuraLite™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |