
51,64 €
Hay existencias
| Peso | 0,63 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 164.5 mm |
| Inner Diameter | 131.4 mm |
| Length | 349 mm |
| Overall Length | 356 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 10263-3 |
| Type | Primary |
| Style | Cone |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Outside-In |