70,35 €
Hay existencias
| Peso | 2,7578 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 237 mm |
| Inner Diameter | 147.4 mm |
| Length | 585 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| DETROIT DIESEL | DNP534096 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 3I2114 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 3I2114 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| DETROIT DIESEL | DNP534096 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |