37,11 €
Hay existencias
| Peso | 1,45 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 186 mm |
| Inner Diameter | 106 mm |
| Length | 388 mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Standard |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| NEW HOLLAND | 82034604 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| NEW HOLLAND | 82034604 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |