50,73 €
Hay existencias
| Peso | 2 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 207.7 mm |
| Inner Diameter | 105.9 mm |
| Length | 512 mm |
| Overall Length | 524 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Standard |