61,00 €
Hay existencias
| Peso | 2,01 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 232 mm |
| Inner Diameter | 150 mm |
| Length | 374.5 mm |
| Overall Length | 414.5 mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Flow Direction | Outside-In |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| IVECO | 42553258 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| IVECO | 42553258 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | 16546LA40A | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | 16546LA40A | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| FPT INDUSTRIAL | 2992388 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| IVECO | 2992388 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |