45,19 €
Hay existencias
| Peso | 2 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 237 mm |
| Inner Diameter | 130.9 mm |
| Length | 470 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FRG |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AT178516 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | AT178516 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | P532966 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | P532966 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CHRYSLER | DNP532966 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | DNP532966 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | DNP532866 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| KOMATSU | 6001854100 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MERCEDES-BENZ | EAF5105 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | 11N627030 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | 11N627040 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |||
| CUMMINS | 11N627040 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | 11N627030 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| DOOSAN | 47400040 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| KOMATSU | 6001854100 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| KOMATSU | 6001854110 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| KOMATSU | 6001854110 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| IVECO | 87564844 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| DOOSAN | 47400040 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| IVECO | 87564844 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| IVECO | GG11P00008S002 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| IVECO | GG11P00008S002 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | FA1699 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | FA1699 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| 249987A1 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| 249987A1 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| CUMMINS | 40C1033 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | YC3Z9601FA | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | YC3Z9601FA | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | 40C1033 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |