42,40 €
Hay existencias
| Peso | 2,83 kg |
|---|---|
| Media Type | Flame Retardant |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 266 mm |
| Inner Diameter | 168 mm |
| Length | 467 mm |
| Overall Length | 503.5 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | MAN 81084050021 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Flame Retardant |
| Flow Direction | Outside-In |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MAN | 81084050016 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MAN | 81084050033 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MAN | 81084050016 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MAN | 81084050033 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MAN | NA | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MAN | NA | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |