87,09 €
Hay existencias
| Peso | 3,9281 kg |
|---|---|
| Media Type | Flame Retardant |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 332 mm |
| Inner Diameter | 172 mm |
| Length | 375 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Flame Retardant |
| Price Type | F |