
77,78 €
Hay existencias
| Peso | 4,503 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose, Flame Retardant |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 312.7 mm |
| Inner Diameter | 177.6 mm |
| Length | 543.5 mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose, Flame Retardant |
| Flow Direction | Outside-In |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| RENAULT VI | 5001865725 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| RENAULT VI | 5001865725 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| RENAULT VI | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| RENAULT VI | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| VOLVO | 20732733 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| VOLVO | 20732733 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |