60,25 €
Hay existencias
| Peso | 1,492 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 207.6 mm |
| Inner Diameter | 122.4 mm |
| Length | 357.1 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | HITACHI 4283861 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | 4283861 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | YN02P000013A | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| ISUZU | L4283861 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | YN11P00001S002 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | AT204019 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | AT204019 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1355788 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1355788 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | YN11P00001S002 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| ISUZU | KRH0652 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| ISUZU | 4283861 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| ISUZU | KRH0652 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | YN02P000013 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |||
| MITSUBISHI | YN02P000013A | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |