86,82 €
Hay existencias
| Peso | 3,69 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 313 mm |
| Inner Diameter | 178 mm |
| Length | 450 mm |
| Overall Length | 459 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Standard |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| LIEBHERR | 10279775 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| LIEBHERR | 10279775 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |