76,54 €
Hay existencias
| Peso | 3,25 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 259 mm |
| Inner Diameter | 203.4 mm |
| Length | 511 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Standard |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AT330978 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | AT330978 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | 138685 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | 138685 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |