37,76 €
Hay existencias
| Peso | 1,85 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 237 mm |
| Inner Diameter | 130.9 mm |
| Length | 330.2 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FRG |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AT316334 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| PERKINS | 450159A1 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| PERKINS | 450159A1 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | B222100000535 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | AT316334 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1318822 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1318822 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1340685 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1340685 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | ME441131 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | B222100000535 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | 11971201001 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI | 11971201001 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |