58,07 €
Hay existencias
| Peso | 2,57 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 281.6 mm |
| Inner Diameter | 172.3 mm |
| Length | 452 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | ISUZU 1142152030 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 1142152030 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | ||
| ISUZU | 1142152030 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |