22,20 €
Hay existencias
| Peso | 0,69 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 138.2 mm |
| Inner Diameter | 81.3 mm |
| Length | 273 mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011, SAE J726 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Outside-In |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |