96,88 €
Hay existencias
| Peso | 4,56 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 313 mm |
| Inner Diameter | 178 mm |
| Length | 573 mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Outside-In |
| Price Type | F |