21,45 €
Hay existencias
| Peso | 0,4355 kg |
|---|---|
| Media Type | Flame Retardant |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 105.5 mm |
| Inner Diameter | 60.1 mm |
| Length | 265 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FPG |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Flame Retardant |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL | |||
| AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL |