
30,64 €
Hay existencias
| Peso | 0,787 kg |
|---|---|
| Media Type | Ultra-Web Nanofiber |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 138 mm |
| Inner Diameter | 81 mm |
| Length | 322 mm |
| Efficiency | Up to 99.99% |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Brand | Ultra-Web® |
| Media Type | Ultra-Web Nanofiber |
| Flow Direction | Standard |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 184454 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL DONALDSON BLUE | |
| CUMMINS | 184454 | AIR FILTER, PRIMARY RADIALSEAL DONALDSON BLUE |