16,68 €
Hay existencias
| Peso | 0,08 kg |
|---|---|
| Style | Round |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 100 mm |
| Inner Diameter | 67 mm |
| Length | 79 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | MERCEDES-BENZ 0009891311 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | 0009891311 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MERCEDES-BENZ | 0009891311 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |