78,00 €
Hay existencias
| Peso | 2,224 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 187 mm |
| Inner Diameter | 121.41 mm |
| Length | 381 mm |
| Overall Length | 393.7 mm |
| Bolt Hole Diameter | 17 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Standard |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 6001816550 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| 6001816550 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| ISUZU | 4129907 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 4129907 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | L4129907 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | KRH0787 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CASE/CASE IH | 161863A1 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| KOMATSU | 6001816540 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 6001816540 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| DOOSAN | 24746006A | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CUMMINS | 24746006A | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| DOOSAN | 24746006B | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| DOOSAN | 24746006B | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | R800103 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CATERPILLAR | 4I7575 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CATERPILLAR | 4I7575 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| MITSUBISHI | 2446U242S2 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MITSUBISHI | 2446U242S2 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |