78,02 €
Hay existencias
| Peso | 6,236 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 302.3 mm |
| Inner Diameter | 190.8 mm |
| Length | 450.1 mm |
| Overall Length | 462.8 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| BARREIROS | 4021806220 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| BARREIROS | 4021806220 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| SCANIA | 261185 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| SCANIA | 261185 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |