139,18 €
Hay existencias
| Peso | 0,35 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 201 mm |
| Inner Diameter | 135 mm |
| Length | 323 mm |
| Overall Length | 336 mm |
| Bolt Hole Diameter | 23 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Outside-In |