45,22 €
Hay existencias
| Peso | 1,4946 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 264.4 mm |
| Inner Diameter | 150.1 mm |
| Length | 196.8 mm |
| Overall Length | 209.5 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | CATERPILLAR 4L9851 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 4L9851 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CATERPILLAR | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| CATERPILLAR | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| 4L9851 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |