84,50 €
Hay existencias
| Peso | 4,1027 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 324 mm |
| Inner Diameter | 213 mm |
| Length | 236 mm |
| Overall Length | 249 mm |
| Bolt Hole Diameter | 24 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |