70,22 €
Hay existencias
| Peso | 3,653 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 244.2 mm |
| Inner Diameter | 153.3 mm |
| Length | 406 mm |
| Overall Length | 418.7 mm |
| Bolt Hole Diameter | 15 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | FIAT 1930602 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 1930602 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CUMMINS | 1930602 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| ISUZU | 71420350 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| FIAT | 71420350 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | 20601K1220 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| CASE/CASE IH | 72130516 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| IVECO | 72130516 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| KOMATSU | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | ||
| P772531 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |