77,93 €
Hay existencias
| Peso | 3,744 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 276 mm |
| Inner Diameter | 133.6 mm |
| Length | 242.6 mm |
| Overall Length | 253.6 mm |
| Bolt Hole Diameter | 10.5 mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | 0010949304 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND | |
| MERCEDES-BENZ | 0010949304 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND |