112,39 €
Hay existencias
| Peso | 1,62 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 312.9 mm |
| Length | 208.1 mm |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | VOLVO 70320440 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Brand | PowerCore® |
| Media Type | Cellulose |
| Flow Direction | Straight |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| VOLVO | 70320440 | AIR FILTER, PRIMARY ROUND POWERCORE |