235,86 €
Hay existencias
| Peso | 4,78 kg |
|---|---|
| Media Brand | PowerCore® 1100002 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 102 mm |
| Body Length | 210 mm |
| Overall Length | 477 mm |
| Rated Flow LR | 7.3 m³/min |
| Rated Flow MR | 10.4 m³/min |
| Rated Flow HR | 11.8 m³/min |
| Restriction LR | 9.81 mbar |
| Restriction MR | 19.61 mbar |
| Restriction HR | 24.52 mbar |
| Family | PSD |
| Media Brand | PowerCore® |