542,35 €
Hay existencias
| Peso | 14,7871 kg |
|---|---|
| Media Brand | PowerCore® 1100002 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 177.8 mm |
| Body Length | 361.1 mm |
| Overall Length | 670 mm |
| Rated Flow LR | 21.5 m³/min |
| Rated Flow MR | 26.9 m³/min |
| Rated Flow HR | 35 m³/min |
| Rated Flow HR | 31.5 m³/min |
| Restriction LR | 9.96 mbar |
| Restriction MR | 14.95 mbar |
| Restriction HR | 24.91 mbar |
| Restriction HR | 19.93 mbar |
| Family | PSD |
| Media Brand | PowerCore® |
| Price Type | H |