236,78 €
Hay existencias
| Peso | 5,31 kg |
|---|---|
| Media Brand | PowerCore® 1100002 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outlet Diameter | 101.6 mm |
| Body Length | 234.9 mm |
| Overall Length | 458 mm |
| Rated Flow LR | 6.4 m³/min |
| Rated Flow MR | 9.5 m³/min |
| Rated Flow HR | 11.5 m³/min |
| Restriction LR | 9.81 mbar |
| Restriction MR | 19.61 mbar |
| Restriction HR | 29.42 mbar |
| Family | PSD |
| Media Brand | PowerCore® |