52,83 €
Hay existencias
| Peso | 0,7734 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 175.1 mm |
| Inner Diameter | 149.6 mm |
| Length | 445 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | RE63932 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | RE63932 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| 319469A1 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | ||
| CUMMINS | 319469A1 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| 2022289C1 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | ||
| JOHN DEERE | RE63931 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL |